Activision szykuje specjalne atrakcje na ten weekend

Activision szykuje specjalne atrakcje na ten weekend
Newsy PC PS4 XOne

Activision ma przyjemność zaprosić wszystkich graczy na T-Mobile Warsaw Games Week 2017, odbywający się w dniach 13-15 października. Podczas targów wszyscy odwiedzający będą mieli okazję osobiście przetestować Call of Duty: WWII oraz Destiny 2.

Entuzjaści serii Call of Duty będą mogli sprawdzić multiplayer nowej produkcji Sledgehammer Games, natomiast fani Bungie odkryją szereg wyzwań w kontynuacji gry z wielkimi robotami. Tytuł niedługo będzie dostępny także na PC. Poza tym, dla odwiedzających przewidziane są niespodzianki dotyczące obu gier. Stoiska firmy Activision będą się znajdować w Hali 3.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Specjalnie dla odwiedzających WGW odbędzie się premierowa prezentacja plakatów Destiny 2 przygotowanych przez Krzysztofa Iwańskiego, Maksa Bereskiego oraz Patryka Hardzieja. Prace graficzne zostały zainspirowane Destiny 2 i oddają hołd Polskiej Szkole Plakatu. Grafiki będzie można oglądać na stoisku Destiny 2 przez cały okres trwania Warsaw Games Week 2017. Ci, którzy dotrą na miejsce jako pierwsi, będą mogli odebrać ich własne kopie.

Odwiedząjący Warsaw Games Week mogą przyjść ze swoim Oddziałem i przetestować wybrane mapy wieloosobowe dostępne w Call of Duty: WWII na 24 konsolach PlayStation.

Call of Duty: WWII, mające premierę 3 listopada, to wielki powrót serii Call of Duty do najważniejszego konfliktu zbrojnego w historii. Gracze zostaną wciągnięci w walkę w trzech trybach: kampanii dla jednego gracza, rozgrywce wieloosobowej i scenariuszu Nazi Zombies. Tryb single player przeniesie graczy wprost do Europy, gdzie zostaną wciągnięci w zupełnie nową historię rozgrywającą się w najsłynniejszych lokacjach podczas II Wojny Światowej. Multiplayer to powrót do korzeni serii i systemu walki, który zdefiniował markę, z dynamicznymi potyczkami oraz ikonicznym arsenałem broni i wyposażenia. Ostatni tryb, Nazi Zombies, to nowy, przerażający scenariusz kooperacyjny, przedstawiający straszną historię, mroczną i zawikłaną, która wiąże się z uwolnieniem armii nieumarłych.

W Destiny 2 gracz wciela się w tak zwanego „Strażnika”, jednego z wybrańców ludzkości. Wśród dostępnych modeli rozgrywki znalazła się kinowa kampania fabularna, która zaprowadzi każdego gracza w najbardziej okazałe zakątki wszechświata, by następnie spróbować sił w kooperacyjnych misjach typu Szturm. Gracze mogą również liczyć na dziesiątki zadań, przygód, brać udział w misjach zwiadowczych lub odkrywać sekrety Zaginionych Sektorów. Strażnicy mogą łączyć siły na wiele sposobów, aby zdominować szereg publicznych i heroicznych eventów rozsianych po całej grze. Na fanów rywalizacji Destiny 2 ma w swojej ofercie intensywne rozgrywki w formacie 4 na 4 w ramach tak zwanego Tygla. Wisienką na torcie jest ulubieniec fanów w postaci przeznaczonej dla 6 osób misji Najazd.

Źródło: Activision

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie