Nowa mapa do Call of Duty Warzone wygląda jak z pocztówki. Twórcy pokazali świetną lokację

warzone nowa mapa caldera
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Call of Duty Warzone drastycznie się zmieni. Verdansk odejdzie w zapomnienie, a jego miejsce zastąpi nowa mapa – Caldera.

Aż chciałoby się tam wyjechać na wakacje… gdyby nie walka, rzecz jasna.

Call of Duty Warzone przypomina trochę Far Cry

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to napiszę, ale najnowsza mapa do Warzone bardzo kojarzy się klimatem z Far Cry 3 i 6. Mamy tu wyjęte żywcem z “trójki” ruiny dawnych budowli i bogatą dżunglę. “Szóstka” natomiast przypomina się w stylizowanych nieco na Kubę miastach.

Nowa mapa do popularnej sieciowej gry Battle Royale zadebiutuje już 9 grudnia, a my z tej okazji dostaliśmy kolejny zwiastun. Możemy na nim obejrzeć najbardziej kluczowe i interesujące miejsca w Calderze, a całość stylizowana jest na typowy film reklamowy wakacyjnych miejscówek. Nie da się ukryć, że jest w tym jakiś urok.

Caldera zapewni nam sporo rzeczy do zwiedzania. Dostaniemy ponad 200 interesujących punktów, takich jak stolica wyspy, wulkany, dżungle, piaszczyste plaże i bazę okrętów podwodnych. Poniżej znajdziecie mapę w całej swej okazałości udostępniona przez deweloperów. Warto jednak zaznaczyć, że Caldera będzie mniej więcej tej samej wielkości, co Verdansk. Jednocześnie darmowy CoD zmienia tytuł na “Warzone Pacific”.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1465712266381340673

Acitivsion zapewnia jednocześnie, że Verdansk zostanie godnie pożegnany. Wystartuje specjalne wydarzenie “Last hours of Verdansk”, które ma zagwarantować nam “spektakularne i odpowiednie zakończenie pobytu w Verdansk”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie