Call of Duty: Warzone z 200 graczami. Udostępniono aktualizację

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, twórcy z Infinity Ward poszerzyli maksymalną liczbę uczestników potyczek w CoD: Warzone do 200. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania. 

Od dziś na jednej mapie w battle royale od autorów Call of Duty może mierzyć się nie 150, a 200 graczy. To jednak nie jedyna nowość: oprócz zwiększonej liczby uczestników walk, w grze debiutuje kontrakt Supply Run, który po aktywacji kieruje drużynę gracza do najbliższego sklepu ze zniżkami (rabat otrzymamy, gdy dotrzemy we wskazane miejsce w wyznaczonym czasie).

Twórcy wyjawili rozmiar aktualizacji. Osoby, które mają Modern Warfare, ściągną pliki ważące 22-36 GB. Natomiast gracze Warzone bez Modern Warfare muszą zassać 22-30 GB danych.

Darmowe battle royale od twórców CoD-a jest dostępne na PC, PS4 i Xboksie One od 10 marca. Tytuł od momentu premiery pozyskał miliony sympatyków na całym świecie. Trafiamy do Werdańska, gdzie w niewielkich  grupach musimy walczyć o przetrwanie. Produkcja umożliwia przenoszenie osiągnięć i przedmiotów z Modern Warfare, co działa także w drugą stronę.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: