Call of Duty: Warzone 2 może zostać dziś zapowiedziane. Sporo nieoficjalnych szczegółów

warzone quad
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Znany leaker Tom Henderson najwyraźniej zepsuł niespodziankę związaną z zapowiedzią Call of Duty: Warzone 2. Infinity Ward może szykować zapowiedź gry.

To dość… szybko, prawda? No, przynajmniej jak na Call of Duty.

Call of Duty: Warzone 2 (ponoć) już dziś

Znany leaker Tom Henderson wydaje się świetnie poinformowany w kwestii kolejnych odsłon serii Battlefield i Call of Duty właśnie. Wielokrotnie zdradzał już nieoficjalne informacje na ich temat, które z czasem okazywały się prawdziwe. Niedawno dość obficie wypowiedział się na temat kontynuacji znanego battle royale.

Activision na rzekomo w przygotowaniu aż trzy nowe odsłony CoD, z czego jedną jest Warzone 2 właśnie. Tom Henderson we wczorajszym tweetcie stwierdził, iż embargo na W2 schodzi… dziś, czyli 11 lutego. To jednak nie koniec nowych rewelacji.

Activision potwierdziło z rozmowie z content creatorami, że Warzone 2 oficjalnie powstaje.

– napisał na Twitterze Tom Henderson

W kolejnej serii wpisów zaczął wyjaśniać, iż W2 powstaje „od nowa”, ze względu na spore problemy z „jedynką” leżącymi u jej podstaw. Część z nich wynikła z faktu integracji gry z Black Ops Cold War. Ponoć Infinity Ward zadba także o nieobecne dotychczas elementy, jak choćby suwak FOV. W konsolowej wersji Warzone nie uświadczymy go, ze względu na „techniczne ograniczenia”.

Na jeden z jego wpisów zareagowało samo Infinity Ward. Krótki gif wydaje się wskazywać, iż Henderson zepsuł niespodziankę, choć to tylko moje domysły.

Warto zwrócić uwagę, że dziś około godziny 20:15 czasu polskiego Treyarch i Call of Duty League będą gospodarzami Match Preshow Ranked Play, czyli wydarzenia, które wydaje się dość dobrym argumentem za zapowiedzią nowej części popularnego battle royale. Tytuł ma podobno ruszyć wraz z MW2, choć nie do końca wiadomo, co to dokładnie oznacza.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie