Prezent dla fanów Call of Duty. PlayStation rozsyła maile

Call-of-Duty-prezent
Newsy PS4 PS5

Seria Call of Duty świętuje swoje 20 urodziny. Z tej okazji możemy dostać malutki upominek, o którym PlayStation informuje w mailach rozsyłanych do graczy.

Czy lubisz strzelanki, czy też nie, serię Call of Duty na pewno znasz. To jedna z tych marek, które zbudowały gaming. Minęło już 20 lat od czasu, kiedy zagraliśmy w pierwsze CoD. Rocznica ważna i z tej okazji możemy odebrać drobny prezencik.

Odbierz żeton na podwójne PD w Call of Duty

Jeśli spędzasz czas przy Call of Duty: Modern Warfare III lub Warzone, na pewno przyda się drobne wsparcie. W ramach rocznicy serii, możemy dostać żeton na podwójne punkty doświadczenia. Po aktywacji będzie nam nabijał więcej PD przez okrągłą godzinę.

Czy grasz w CoD od 29 października 2003 roku, czy dopiero od niedawna, chcemy Ci podziękować za bycie częścią 20-letniej historii CoD, która jest kontynuowana w Modern Warfare III. Wyrazem naszej wdzięczności niech będzie jednogodzinny żeton na podwójne PD w CoD: Modern Warfare III i CoD: Warzone dla każdego, kto jest częścią społeczności CoD.

O gratisie dowiedziałem się z maila, które rozsyła PlayStation osobom posiadającym konto PSN. Żeton możecie odebrać pod tym linkiem, po zalogowaniu się na swoje konto CoD.

Call-of-Duty-zeton-PD
Żeton PD do odebrania dla fanów CoD.

Jakiś czas temu na oficjalnym profilu CoD w serwisie YouTube pojawił się również filmik podsumowujący 20 lat z marką CoD. Dla wielu graczy to wiele niezapomnianych wspomnień! A Ty jaką część lubisz najbardziej?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie