Call of Duty: Modern Warfare III notuje słaby debiut na Twitchu. Nikt nie chce oglądać

Modern Warfare III
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wyniki oglądalności Call of Duty: Modern Warfare III nie należą do najlepszych. Okazuje się, że gracze oglądaniem stremowanej rozgrywki nie są zainteresowani najnowszą odsłoną cyklu. Dość powiedzieć, że tak złego otwarcia gry z tego cyklu nie miały od 2019 roku. Ciekawe dlaczego…

Modern Warfare III na Twitchu bez zainteresowania?

Niedawna premiera najnowszej odsłony cyklu Call of Duty to masa kontrowersji. Gracze narzekali (i słusznie) na karygodnie krótką i odtwórczą kampanię oraz podejście do gry twórców. Ci stworzyli produkt mający zdecydowanie bliżej do DLC, aniżeli pełnoprawnej gry. CoD sprzedawany jest jednak za pełną cenę, zatem społeczność pełna jest rozczarowania.

To zdążyło przełożyć się na wyniki sprzedażowe, strasznie niskie oceny np. na Steam, a także niższą niż zazwyczaj oglądalnością na Twitch. Nadal mowa o milionach, choć w przypadku tej serii można było oczekiwać znacznie więcej. Modern Warfare III zajmuje obecnie 4. miejsce w rankingach najczęściej oglądanych streamów, ustępując GTA 5, Fortnite i League of Legends. Od premiery grę oglądano przez 15 milionów godzin i… jest to paradoksalnie słaby wynik.

Jest to najgorszy wynik gry z serii od 2019 roku. To jednak nie koniec złych wieści, bo mamy do czynienia z najgorzej przyjętym i ocenianym Call of Duty w historii. To zaskakujące, że po tylu latach i tak udało się przebić wszystkie gorsze momenty, jakie gra miewała do tej pory. Czy graliście już i wyrobiliście sobie ocenę? Sam tryb multiplayer jest dobry, jak to z reguły w CoDach bywa, jednak niesmak i tak pozostaje.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie