Call of Duty: Modern Warfare III wycieka coraz bardziej. Twórcy śmieją się z przecieków, ale pokaz niebawem

Call of Duty: Modern Warfare III wycieka coraz mocniej, a twórcy reagują
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci znalazły się kolejne przecieki z Call of Duty: Modern Warfare III, tym razem dotyczące grafik z gry. Twórcy w zabawny sposób na nie reagują.

MWIII to więcej niż pewnik. Wedle nieoficjalnych informacji gra zaczynała jako duże fabularne DLC do MWII, ale projekt rozwinął się na tyle, że postanowiono wypuścić tytuł jako osobną grę. Ta, jak zapewne się domyślacie, ma kontynuować to, co znamy z poprzedniej części. Nie wiem, czy po rewelacyjnym MWII gracze znów dostaną coś tak wartego uwagi, ale przynajmniej zeszłoroczny CoD jest nadal wspierany. Do gry nawet trafiły niedawno pieski!

Call of Duty: Modern Warfare III z kolejnymi przeciekami

W każdym razie w serwisie Imgur możemy obejrzeć nowe przecieki z gry. Te niestety nie dotyczą fragmentów rozgrywki czy screenów z niej. Tym razem dostaliśmy dwie grafiki reklamowe. Na jednej z nich widać symbol czaszki z wężem, a na drugiej mamy wiecznie żywego Kapitana Price’a. Grafiki zobaczycie poniżej.

https://imgur.com/a/hoE72rL

Gracze na Reddicie zaczęli doszukiwać się zarysu fabuły i doszli do wniosku, że wąż najpewniej oznacza tutaj grupę Makarova znaną z oryginalnego Modern Warfare 3. Nie jest to oczywiście nic pewnego, ale skoro poprzednie gry Modern Warfare niebezpośrednio powtórzyły motywy ze starszych odsłon, wiele wskazuje na to, że tym razem będzie tak samo. W każdym razie teoretycznie byłoby na tyle, ale na sytuację ponownie zareagowało konto Call of Duty na Twitterze.

Twórcy gry śmieją się z przecieków. “Żart się nie udał, oto prawdziwa grafika z gry” – skomentowali, załączając przy okazji przepiękną grafikę stworzoną najpewniej w Paintcie. Na wpis zareagowało oficjalne konto Xboksa, dołączając utrzymany w podobnym stylu obrazek przedstawiający “nas, czekających do następnego tygodnia”. Wynika z tego dość jednoznacznie, że oficjalnie o nowym Call of Duty usłyszymy już niebawem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie