Pierwsze materiały z Call of Duty: Modern Warfare III w sieci. Odświeżone wersje kultowych map

Call of Duty: Modern Warfare III wycieka. Pierwsze obrazki z gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W internecie pojawiły się screeny przedstawiające rzekomo lokacje z tegorocznego Call of Duty: Modern Warfare III. Nie wiemy, jak bardzo są prawdziwe, więc zalecam ostrożnie do nich podchodzić.

Tegoroczne Call of Duty miało początkowo nie powstać, a zamiast tego powinniśmy spodziewać się dużego DLC do Modern Warfare II. Projekt od Sledgehammer Games najwyraźniej zaskoczył szefostwo swoją skalą, bo finalnie zdecydowano, że gracze dostaną pełnoprawną kontynuację. Trochę bez zaskoczenia, a trochę jednak z – wszak tegoroczna odsłona nie powstaje w Infinity Ward – ma nią być Call of Duty: Modern Warfare III.

Plotki plotkami, a teraz mamy pierwsze konkrety. W sieci można znaleźć pierwsze screeny z gry, przedstawiające dwie odświeżone wersje map, czyli Scrapyard i Terminal. Obrazki znajdziecie poniżej, dzięki dobrodziejstwu internautom, którzy zdecydowali się wrzucić je na Imgura.

Od razu muszę jednak zaznaczyć, że nie wiemy, czy ten przeciek jest rzeczywisty. Jak na razie radzę do niego podchodzić jak do każdych niepotwierdzonych plotek. Z drugiej strony obrazki wyglądają rzeczywiście, a Activision wezwało Twittera do zdjęcia oryginalnego tweeta, w którym ktoś umieścił te screeny. Czyli jest bardzo duża szansa, że to prawda.

Na razie jednak radzę poczekać do ujawnienia gry. Zgaduję, że może ono nastąpić w sierpniu. Teoretycznie jest szansa na pokaz na Gamescomie, ale równie dobrze Activision może zorganizować własny event skoncentrowany na Call of Duty.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie