Call of Duty: Modern Warfare III wyciekło w bardzo głupi sposób

Call of Duty: Modern Warfare III wyciekło, ale w bardzo głupi sposób
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W internecie pojawiły się zasadniczo „oficjalne” przecieki z Call of Duty: Modern Warfare III. Czemu „oficjalne”? Bo ich źródłem jest energetyk Monster.

Spór o Call of Duty na PlayStation teoretycznie zmierza ku końcowi, ale oczywiście nie oznacza to, że gracze mogą odpocząć. W końcu jesteśmy w drugiej połowie 2023 roku, a co to za rok bez CoD’a? Przyznam, że początkowo ucieszyłem się na wieść, iż nowa pełnoprawna część w tym roku nie wyjdzie, a zamiast tego dostaniemy obfite DLC do MWII. Problem w tym, że tak się jednak nie stanie. Pełnoprawne MWIII jest faktem, istnieje i powstaje w Sledgehammer Games. Wam zostawię ocenę, jaka jest to wróżba.

Call of Duty: Modern Warfare III x Monster Energy

Doprawdy nie wiem, co tu więcej pisać. Call of Duty: Modern Warfare III wyciekło do sieci i to z bardzo zaufanego źródła, bo na materiałach promocyjnych Monster Energy. Firma znana z opatentowania słowa „monster” jest wieloletnim partnerem serii od Activision. W każdym razie CharlieIntel przekazał zdjęcia na Twitterze i jest dokładnie tak, moglibyśmy się tego spodziewać. Bez fajerwerków, zaskoczenia i do tego z winy kogoś, kto widział pozostawione gdzieś bez opieki materiały reklamowe Monstera… trochę głupio.

Jest Captain Price, logo, mocna czerwień… Rzymska „trójka” kojarzy się nieco z Black Ops III, co też szczególnie nie dziwi. Gracze na Reddicie śmieją się, że to doprawdy „wielkie zaskoczenie” i „tak, to z pewnością logo Call of Duty”. Mniej uważni obserwatorzy mogą jednak zwrócić uwagę na delikatną zmianę fontu Call of Duty. Nie, raczej nie ma mowy o rebrandingu, ale to zawsze coś nowego.

Materiały te, choć skąpe, są jednak bardzo istotne. Po pierwsze wiemy, że Activision w tym roku faktycznie chce wydać Modern Warfare III. Po drugie, będzie to najpewniej kontynuacją wątków z poprzednich odsłon. A po trzebie – rewolucji nie będzie. Jeżeli już sama grafika nie wydaje się niczym „świeżym” to szczerze wątpię, aby gra mogłaby wywołać takie wrażenie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie