W Warzone 2 i Modern Warfare II pojawią się zwierzaki. Poznajcie pomocnego w boju owczarka niemieckiego

Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2 dostanie zwierzaki dla graczy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Owczarek niemiecki o dźwięcznym imieniu Merlin pomoże nam eksterminować wrogów zarówno w Call of Duty: Modern Warfare II, jak i Warzone 2.

Na zdjęciu powyżej nie zobaczycie jednak psiaka z MWII. Jeżeli go skojarzyliście, to gratuluję – to Riley z CoD: Ghosts. Zwierzęta nie są obce tej serii strzelanek, a już wcześniej mogliśmy m.in. wzywać watahę psów do zagryzania przeciwników. Z kolei jedną z nielicznych rzeczy w Ghosts (wybaczcie, naprawdę nie jestem fanem tej odsłony) był właśnie towarzyszący nam owczarek niemiecki. Activision najwyraźniej nie zapomniało o tym i postanowiło przywrócić zwierzęta, ale tym razem do Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2. Tak, będą możliwe do “wyekwipowania”.

Riley pojawiał się czasami w kolejnych odsłonach jako jeden z “finiszerów” na niczego niespodziewających się przeciwnikach. Tym razem jednak nie ten psiak wróci do gry, a dostaniemy zupełnie nowego. To także owczarek niemiecki, tym razem o imieniu Merlin. Wygląda świetnie i uroczo, a do tego pomoże nam zabijać przeciwników. Cudo!

Zwierzak nie będzie jednak tani, bo dostępny jest jako ulepszenie BlackCell, czyli wariant premium przepustki sezonowej aktualnego 5. sezonu. Za 29,99 USD (czyli około 120 zł) dostaniemy potężny zastrzyk przedmiotów i dodatków do postaci, w tym wspomnianego Merlina. Nie wiem, czy warto, ale chyba pierwszy raz autentycznie rozważam wydanie pieniędzy na przepustkę sezonową w grze…

Activision potwierdziło na szczęście, że pieska nie będzie można zranić. On sam nie zacznie biegać przy nas, a będzie radośnie zwisał przy naszym pasie. Wypuścimy go dopiero wtedy, by załączy się animacja egzekucji wroga, w której Merlin nam pomoże. Ponadto Activision zapowiada, że to dopiero początek i pojawi się więcej zwierząt. W sumie koty już były

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie