Wyciekł zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II. Szykuje się wielki powrót

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II ma zostać zaprezentowane już dzisiaj. Oczywiście my możemy obejrzeć zwiastun już teraz. Nagrany mikrofalówką, ale jednak.

W tym roku ponownie powraca do nas cykl Call of Duty. Tym razem za sprawą Modern Warfare II (nie mylić z Modern Warfare 2, żeby nie było). Infinity Ward zaskoczyło graczy i fanów cyklu za sprawą odświeżenia MW z 2019 roku. Tytuł okazał się świetną produkcją i chyba wyłącznie kwestią czasu była zapowiedź kontynuacji.

Jak zauważyli gracze na Reddicie, do internetu trafił zwiastun, który najpewniej w pełnej krasie zostanie pokazany dziś. Specjalna prezentacja gry ma odbyć się 8 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Jeżeli nie macie ochoty czekać aż tyle, już teraz możecie obejrzeć wspomniany materiał. Jakość, co prawda, nie zachwyca, ale daje dobry pogląd na to, w jakim kierunku zmierza gra. Wygląda ona całkiem nieźle, ale jest jeszcze za wcześnie, aby wydać jakiś konkretniejszy werdykt.

Materiał jest jednak niezwykle krótki, choć wydaje się pełnym zwiastunem. Być może to tylko krótki spot reklamowy, a dziś dostaniemy jeszcze więcej materiałów? W końcu logiczne jest spodziewać się pełnej prezentacji trybu multiplayer, nie mówiąc już o „singlu”. Do 19 nie pozostało aż tyle czasu, więc zapewne wszystko się dziś wyklaruje.

Niektórzy mieli rzekomo okazję obejrzeć Call of Duty: Modern Warfare II w akcji i są… niezwykle pozytywnie do gry nastawieni. Dobry marketing nie musi mieć jednak zbyt wiele wspólnego ze stanem faktycznym, więc warto z ostrożnością podchodzić do takich informacji i nie „hype’ować” się za bardzo. Co ciekawe, to niejedyna nowa gra CoD w produkcji. Do graczy ma trafić nowa gra mobilna, Warzone 2, a być może nawet i osobna gra z szalenie popularnym trybem Zombie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie