Niektórzy grali już w Call of Duty: Modern Warfare II. Podobno zachwyca

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wkrótce powinniśmy ujrzeć kolejne materiały Call of Duty: Modern Warfare II. W międzyczasie oczekiwania dodatkowo podgrzał profesjonalny gracz serii, który twierdzi, że naprawdę warto czekać.

Grający dla drużyny Minnesota ROKKR zawodnik MN Attach pochwalił nową odsłonę cyklu, którą udało mu się już sprawdzić przed premierą. Gracz twierdzi, że MWII będzie najlepszą częścią serii Call of Duty.

Miałem okazję zagrać we wcześnie w MWII i uważam, że będzie to najlepsze Call of Duty w historii.

– napisał zawodnik Minnesota ROKKR na Twitterze

Internauci komentujący wpis zawodnika zauważyli jednak ciekawą zależność. Gracz pisał dokładnie to samo o Call of Duty: Vanguard… po zobaczeniu jednej minuty rozgrywki. Chyba wszyscy wiemy, że Vanguard absolutnie nie jest najlepszą odsłoną serii, a niektórzy fani ochrzcili ją wręcz legendarną wtopą cyklu Activision. Cóż, może tym razem będzie inaczej.

Choć (jak co roku) podchodzę sceptycznie do nowej odsłony Call of Duty, za MWII odpowiada Infinity Ward, które rzadko kiedy zawodzi. Warto też pamiętać o bardzo dobrej jakości MW z 2019 roku, które do teraz jest uznawane za jedną z najlepszych gier z cyklu. Choć przyjmowałbym słowa zacytowanego wyżej e-sportowca z dystansem, mogą nie być tak wyolbrzymione, jakby się wydawało.

Call of Duty: Modern Warfare II ma zadebiutować 28 października bieżącego roku. 8 czerwca powinny zostać zaprezentowane kolejne materiały z produkcji, być może nawet rozgrywka.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie