Mapa Call of Duty: Warzone 2 wyciekła do sieci. Będzie co zwiedzać

TOP 5 darmowych gier wieloosobowych - Call of Duty Warzone
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do sieci wyciekł szkic mapy Call of Duty: Warzone 2. Lokacja może być nieco większa od dotychczasowych miejscówek z battle royale Activision.

Za przeciek odpowiada niezastąpiony Tom Henderson, który podzielił się szkicem mapy, którą udało mu się zobaczyć. Aby zachować czytelność grafiki, Henderson nie uwzględnił na obrazku dróg, ale za to zaznaczył wszystkie istotne punkty zainteresowania, które będą mogli zwiedzić gracze.

Call of Duty: Warzone 2 - mapa z przecieku
Źródło: Tom Henderson

Jak zapewne zauważyliście, na mapie znajdziemy sporo wody. Henderson twierdzi, że Warzone 2 wprowadzi do rozgrywki mechanikę pływania. Sugeruje też, że lokacja będzie większa od Verdańska i Caldery, choć na ten moment nie jest to nic pewnego.

Na mapie mamy znaleźć również specjalne „twierdze” pilnowane przez wrogów kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. W Warzone 2 mają pojawić się też inne nowości w postaci chociażby zmienionego systemu pancerza czy wspomnianego wcześniej pływania.

Miejcie na uwadze, że zamieszczona wyżej grafika to jedynie obrazek poglądowy. Choć Tom Henderson jest wiarygodnym źródłem przecieków, na ten moment nie możemy być pewni, że mapa Warzone 2 faktycznie będzie tak wyglądać i nie przejdzie sporych zmian do chwili premiery.

Activision nie potwierdziło jeszcze terminu debiutu Call of Duty: Warzone 2. Produkcja ma zostać zaprezentowana w tym roku, ale nie wiadomo, czy ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie