Treyarch może pracować nad samodzielną grą Zombie z serii Call of Duty

Call of Duty - może powstawać samodzielna gra Zombie
Newsy

Szef Treyarch zachęca do wysyłania swoich CV, sugerując jednocześnie świetlaną przyszłość trybu Zombie z Call of Duty. Czyżby chodziło o osobną grę?

Treyarch to pionierzy trybu Zombie do Call of Duty i od czasu premiery World At War znajdziemy go w praktycznie każdej opracowanej przez nich części. Społeczność gry podzieliła się więc na entuzjastów kampanii fabularnej, trybu multiplayer, zombie, a od niedawna także i samodzielnego Warzone. Wygląda na to, że CoD-owe zombie może czekać świetlana przyszłość. Na to przynajmniej wskazuje szef studia.

Plotki o rzekomej samodzielnej grze bazującej na trybie Zombie słyszymy już od dłuższego czasu. W ubiegłym roku do sprawy odniósł się znany leaker Tom Henderson, który jest nadzwyczaj dobrze poinformowany, jeżeli chodzi o popularne sieciowe FPS-y. Stwierdził on wtedy, że Activision chce wydać osobny tryb Zombie niepowiązany z żadną nadchodzącą grą Call of Duty. Ma to sporo sensu, bo społeczność jest tutaj bardzo aktywna. Do tego inne samodzielne eksperymenty w postaci choćby Warzone okazały się nadzwyczaj udane.

Co z tym osobnym Zombie z Call of Duty?

Zastępca dyrektora ds. projektowania z Treyarch, Kevin Drew, podzielił się na Twitterze nowymi ofertami pracy w uznanym studiu. Deweloperzy bardzo się rozwijają – szukają pracowników do każdego kluczowego działu. Tak naprawdę nie o samą ofertę tu chodzi, a o treść dołączonego do ofert tweeta. Być może jest to nadinterpretacja, ale w obliczu przecieków brzmi intrygująco.

Mamy wielkie plany związane z Zombie i chcemy powiększyć zespół, aby je zrealizować. Mamy kilka wolnych stanowisk projektowych na różnych poziomach doświadczenia, więc jest to świetny moment, aby złożyć aplikację, jeśli jesteś zainteresowany!

– czytamy w tweecie Kevina Drew z Treyarch

Niedawno głośnym echem odbiły się doniesienia dotyczące przerwy wydawniczej dla cyklu na rok 2023. Activision odniosło się do plotek, twierdząc, że w przygotowaniu znajduje się „lista darmowych i płatnych doświadczeń z serii Call of Duty zaplanowanych na ten i przyszły rok”. Wiemy, że powstaje Warzone 2, a także nowe gry mobilne. Być może na wspomnianej „liście” znajdziemy także i osobne Zombies od Treyarch?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie