W Call of Duty: Modern Warfare II zwiedzimy wieżowiec w środku miasta. Wideo pokazuje lokacje

Call of Duty: Modern Warfare II ma zostać ulepszone na premierę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II zapowiada się naprawdę ciekawie, a kolejne materiały tylko podsycają zainteresowanie. Tym razem możemy sprawdzić krótki teaser.

Niedawno deweloperzy odpowiedzialni za kolejną część cyklu Call of Duty zdradzili co nieco na temat nadchodzącej bety gry. W tę niektórzy będą mogli zagrać już od połowy września. Reszta będzie musiała poczekać na koniec miesiąca. Do tego pokazano krótki materiał zdradzający ciekawą mapę do trybu wieloosobowego. Teraz dostaliśmy kolejny teaser.

Wideo niestety jest skandalicznie wręcz krótkie. Nie ukrywam, że chętnie obejrzałbym dłuższy fragment rozgrywki z tej lokacji, choć może lepiej samemu poczekać na jej przechodzenie. Wieżowce w Call of Duty nie są żadną nowością, ale perspektywa zmagań militarnych w samym środku miasta (w tym m.in. w biurowcu) zawsze wydawała mi się ciekawa. Jeżeli darzycie ją podobnym uczuciem – 15-sekundowy materiał powstał z myślą o Was.

No cóż… dużo tu nie ma, ale możemy wysnuć dwa wnioski. Po pierwsze – fragment z kampanii z wieżowcem ma zadatki na coś, co zapamiętamy na długo. Po drugie – nowe Call of Duty: Modern Warfare II wygląda niespodziewanie dobrze (o czym pisaliśmy zresztą już wcześniej).

Wideo wspomina o wczesnym dostępie do trybu kampanii i nie, nie jest to pomyłka. Jeśli zamówiliście tytuł w wersji cyfrowej, możecie liczyć na wcześniejsze ogranie trybu dla jednego gracza, na tydzień przed resztą. Więcej informacji o tej inicjatywie znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie