Nowa mapa z Call of Duty: Modern Warfare II spodoba się fanom The Last of Us

Call of Duty: Modern Warfare II - kiedy pokaz trybu multiplayer?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Infinity Ward zaprezentowało nową mapę zmierzającą do Call of Duty: Modern Warfare II. Miłośnicy The Last of Us (lub po prostu postapokaliptycznego klimatu) będą zadowoleni.

Farm 18, bo tak nazywa się omawiana miejscówka, to lokacja mocno inspirowana Shoot House z Modern Warfare z 2019 roku. Głównym założeniem twórców jest przygotowanie mapy, która zawrze w sobie opcje rozgrywki dla graczy preferujących różne typy wrażeń. Farm 18 zaoferuje coś fanom szaleńczej akcji, ale nie tylko oni będą się dobrze bawić.

Farm 18 powstało z pomysłu, że spodobała nam się mapa Shoot House, więc próbowaliśmy myśleć o ukrytych obiektach szkoleniowych. (…) Jeśli chcesz zagrać w tę szaloną grę, możesz udać się do centrum i akcja sama się znajdzie. Jeśli chcesz się wycofać i grać w inny sposób, to nadal jest dla ciebie dostępne.

– powiedział Director of Multiplayer Design, Geoff Smith

Deweloperzy ujawnili, że sporym wyzwaniem w trakcie tworzenia Farm 18 było odpowiednie rozłożenie roślinności tak, aby nie stanowiła ona zbyt dużej przeszkody dla wzroku graczy. Farm 18 to lokacja powoli odbierana cywilizacji przez naturę, a więc poziom pokrycia roślinnością trzeba było odpowiednio balansować, aby nie poświęcać jak najlepszej przejrzystości dla klimatu.

Jeśli mało Wam wieści na temat Call of Duty: Modern Warfare II, szykujcie się na wydarzenie Call of Duty: Next. Zaplanowany na 15 sierpnia pokaz zawrze w sobie między innymi prezentację rozgrywki trybu sieciowego nadchodzącego projektu Infinity Ward.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie