Kampania Call of Duty: Modern Warfare II będzie dostępna dużo wcześniej, ale nie dla każdego

Call of Duty: Modern Warfare II - kampanię ogramy wcześniej z pre-orderem
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision zapowiedziało wczesny dostęp do kampanii Call of Duty: Modern Warfare II. Na możliwość wcześniejszego poznania historii mogą liczyć gracze, którzy zapłacą za grę jeszcze przed premierą.

Tak, zgadza się – wczesny dostęp do kampanii trafi do osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę, ale tylko w wersji cyfrowej. Jeśli kupiliście pudełko, niestety musicie obejść się smakiem.

Wczesny dostęp do kampanii wystartuje 20 października. Gracze będą mieli więc ponad tydzień na zapoznanie się z fabułą MWII przed oficjalną premierą pełnej produkcji, co powinno wystarczyć, aby dotrzeć do napisów końcowych. Kampania ostatniego Modern Warfare zapewniała rozrywki na około 6 godzin i wątpliwe, aby w tym przypadku było dużo lepiej.

Przypominam, że za złożenie zamówienia przedpremierowego otrzymacie też inne bonusy. Będzie to dostęp do otwartej bety oraz pakiet przedmiotów Final Judgment Bundle.

W sieci pojawił się też nowy mini-zwiastun kampanii fabularnej, dzięki któremu możemy rzucić okiem na kilka dodatkowych ujęć z trybu dla jednego gracza.

Call of Duty: Modern Warfare II ukaże się 28 października. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie