Masz dość grania w nowe Call of Duty przez Battle.net? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy

Niedawno ujrzeliśmy zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare II i wiele wskazuje na to, że odsłona ta może ucieszyć graczy PeCetowych, którzy nie przepadają za launcherem Battle.net.

Użytkownicy Reddita donoszą, że przez dłuższą chwilę na platformie Steam można było znaleźć grafikę z MWII. Miała ona zostać wykorzystana w banerze przekierowującym do strony całej serii w sklepie Valve, ale została już zastąpiona przez inny, pozbawiony jakiegokolwiek wyróżniającego motywu obrazek.

Obecność powyższej grafiki na Steam może sugerować, że Call of Duty: Modern Warfare II trafi nie tylko na Battle.net, ale też na najpopularniejszy cyfrowy sklep na PC. Gracze spekulują nawet, że do oferty Platformy Valve mogą zostać dodane inne nowsze odsłony cyklu, w tym Vanguard, Black Ops Cold War i Modern Warfare z 2019 roku.

Ostatnią odsłoną CoD dostępną na Steam jest WWII, które wydano w 2017 roku. Od tamtej pory PeCetowe wydania serii trafiały tylko i wyłącznie na Battle.net, czyli zewnętrzny launcher Activision Blizzard. Wielu graczy nie jest zadowolonych z takiego stanu rzeczy, wszak konieczność instalowania dodatkowego programu i włączania go przy każdym odpaleniu gry bywa uciążliwa.

Mam nadzieję, że CoD faktycznie powróci na Steam. Choć Battle.net nie przeszkadza mi jakoś bardzo, kiedy grałem w Vanguard często witała mnie niespodziewana aktualizacja gry, której nie mogłem zauważyć wcześniej, przez co często czekało mnie żmudne pobieranie patcha zamiast rozgrywki. Dostępność całej biblioteki cyfrowych tytułów w jednym miejscu to jednak ogromny komfort.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie