Świetne wieści dla fanów Call of Duty i Steam. Wielki powrót coraz bliżej?

Call of Duty: Modern Warfare II trafi na Steam? To niemal pewne
Newsy PC

Call of Duty: Modern Warfare II może przywrócić markę na platformę Steam. W zasadzie samo Valve niemalże potwierdziło tę wiadomość.

Ostatnio gracze zauważyli ciekawą rzecz na Steam. Na popularnej platformie dystrybucji cyfrowej odkryto baner z CoD: Modern Warfare II. Choć szybko został zastąpiony innym obrazkiem, było to niemal potwierdzenie powrotu serii na tę platformę. W końcu ostatnia gra dostępna w sklepie to WWII z 2017 roku. Od tamtej pory gracze musieli zadowolić się wyłącznie odpalaniem gier z Battle.net. I być może nie jest to nic szczególnie uprzykrzającego życie, to Steam jest nieco bardziej komfortowy i dobrze jest mieć wszystko w jednym miejscu.

Teraz w tej sprawie pojawiły się kolejne informacje. Przede wszystkim gracze z Reddita odkryli wzmiankę dotyczącą całego Battle.net w pakietach Steam. Teoretycznie może oznaczać to, że nie tylko Call of Duty powróci do sklepu Valve. Być może doczekamy się w końcu możliwości przypisania do konta także innych gier od Activision Blizzard? Diablo na Steam brzmi w końcu bardzo interesująco.

Zostańmy jednak przy Call of Duty, bo powyższe dotyczy wyłącznie spekulacji. O tym, że wielka marka strzelanek wojennych trafi na Steam, wiemy w zasadzie na pewno. Skąd? Otóż twitterowe konto Steam udostępniło tweeta zapowiadające nowe Call of Duty: Modern Warfare II. Para przyglądających się zapowiedzi oczu może oznaczać w zasadzie tylko jedno.

Niedawno dostaliśmy krótki teaser nadchodzącego Call of Duty. Wiemy, że deweloperzy ponownie mierzą wysoko i chcą wynieść serię na nowy poziom. Do tego powróci wiele uwielbianych przez fanów postaci. Zgaduję, że na nadchodzących wydarzeniach gamingowych dowiemy się o grze znacznie więcej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie