W Call of Duty: Modern Warfare II zagramy od dziś za darmo, ale nie mamy wiele czasu

Call of Duty: Modern Warfare II z darmowym weekendem. Gra za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II startuje dziś z darmowym trialem. Na granie bez dodatkowych opłat mamy czas do 19 grudnia, choć nie wypróbujemy wszystkiego.

W najnowsze Call of Duty zagramy obecnie za darmo, bez dodatkowych opłat. Trzeba jednak pamiętać, że mamy na to określony czas, a do tego nie skorzystamy z wszystkich dobrodziejstw produkcji. Niemniej – warto, jeżeli nie jesteście przekonani, czy tegoroczny CoD “dowiózł”.

Call of Duty: Modern Warfare II za darmo przez weekend

Już wcześniej mieliśmy na ten temat przecieki, ale w końcu doczekały się one potwierdzenia w rzeczywistości. W najnowszego CoD-a można grać za darmo od dziś, od godziny 19:00 czasu polskiego. Darmowy weekend zakończy się 19 grudnia o tej samej godzinie. Mamy więc troszkę czasu, aby zapoznać się ze świetnym tytułem (nie wierzycie? No to sprawdźcie!).

Twórcy przekazali, że będziemy mogli wypróbować tryby takie jak Drużynowy Deathmatch, Hardpoint, Zabójstwo Potwierdzone oraz Dominację. To nie wszystko, bo otworem staną również trzecioosobowe warianty każdego z nich. Niestety, nie otrzymamy dostępu do reszty zawartości produkcji. Przynajmniej możemy bawić się na trzech mapach – Farm 18, El Asilo oraz Shipment, które zadebiutowało dziś z okazji nowej aktualizacji w połowie sezonu.

Warto dodać, że ta zmienia i poprawia całkiem sporo, a także przyniosła parę nowości. Oprócz wspomnianej mapy otrzymaliśmy również limitowany tryb inspirowany Rocket League, a także dostęp do pierwszego Raidu w grze.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie