Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4: rekompensata za brak singla? Oto co mówi internet

Ostatnie wieści o Call of Duty: Black Ops 4 nie dla wszystkich były miłe. Fani na wieść o braku singleplayera nie byli wniebowzięci, jednak Treyarch próbuje ich udobruchać innymi elementami gry.

Call of Duty: Black Ops 4: DLC? Season Pass?

Wieść o tym, że w Call of Duty: Black Ops 4 nie będzie trybu dla pojedynczego gracza nie tylko krążyła po internecie od długiego czasu i ostatecznie została potwierdzona, ale w efekcie sprawiła, że wielu fanów serii zbuntowało się przeciwko deweloperom mówiąc, że w ramach buntu nie kupi nowego CoDa. Od tego czasu internet zalała fala informacji o tym, że według badań twórców, sami fani nie przepadali za singleplayerem (wywnioskowano to na podstawie proporcji osób grających w multiplayer i singleplayer), a dodatkowo studio tłumaczy się, iż tryb dla jednego gracza nigdy nie był planowany dla nowej odsłony. Jak jednak widać, starania i tłumaczenia studia nie zdołały uspokoić tych, którzy kupują serię tylko dla singleplayera, więc ostatnio pojawiły się kolejne plotki o tym, że następna odsłona pt. Modern Warfare 4 będzie na powrót zawierała tryb dla jednego gracza. Z Black Ops 4 co się jednak stało, to się nie odstanie, toteż deweloperzy muszą próbować innych rozwiązań, by przyciągnąć do siebie choć część rozzłoszczonych fanów. Dotyczyć będą one przyszłej zawartości.

Call of Duty: Black Ops 4: darmowe mapy

Jak pisaliśmy w newsie, w którym przedstawiliśmy prawdopodobną wersje edycji specjalnej, wygląda na to, że deweloper nie planuje dla gry Przepustki Sezonowej. Zwyczajowo, po oficjalnej zapowiedzi, która miała miejsce kilka dni temu, dostawaliśmy już wiadomości dotyczące właśnie Season Pass. W tym roku zamiast podobnych informacji pojawiły się spekulacje o tym, że Activision i Treyarch tym razem nie pracowało nad dodatkową, płatną zawartością. Zgodnie z doniesieniami ze strony GamingIntel, wygląda na to, że do multiplayera zmierzają jeszcze dwie-trzy mapy, niemniej będą one (dla odmiany) bezpłatne.

Jednak czy to wystarczy, aby przekonać do siebie obrażonych na brak singleplayera graczy? Odważę się napisać, iż niekoniecznie. Mimo wszystko posunięcie takie będzie nie lada gratką dla tych osób, które nie wyobrażają sobie Call of Duty bez multiplayera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%