Call of Duty 2024, czyli Black Ops 6 wycieka coraz bardziej

Call of Duty 2024 - Black Ops 6 wycieka do sieci. Nowe informacje
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty 2024 roboczo zwane projektem T10, czyli Black Ops 6 znów pojawiło się w sieci. Informacje o zombie, mapach i… muzyka.

Activision nieco namieszało w planach wydawniczych CoD-a wydając Modern Warfare III jako samodzielną premierę, a nie DLC do MWII. Treyarch rzekomo potrzebował więcej czasu na dopracowanie swojego kolejnego Black Ops. Gra podobno ma opowiadać historię w ramach I Wojny w Zatoce Perskiej. Nowe przecieki nie są jednak aż tak konkretne i specyficzne.

Niejaki uwu leaker wrzucił na Twittera dość kryptograficzne kody dotyczące kolejnej części Call of Duty z 2024 roku. W ciągu liter przewija się kod T10, który oznacza właśnie nowy tytuł Treyarch (potwierdzają to obszerne, wcześniejsze przecieki na temat gry).

https://twitter.com/uwuleaker99/status/1709690750848417835

Znajdziemy tu informacje, jak się wydaje, o trybie Zombie (albo samodzielnej grze?). Ten ma pojawić się też w Modern Warfare III, ale najpewniej w Black Ops 6 odpowiadać będą za niego mistrzowie, czyli Treyarch. Są informacje o “pułapce z mackami”, pułapce związanej z jakąś bronią przeciw szkodnikom i jump scare’rze właśnie ze szkodnikami. Co ciekawe, ten sam insider wrzucił później główny motyw trybu zombie, ale nie wiemy, czy dotyczy Modern Warfare III czy Black Ops 6. Trzeba przyznać, że przypomina nieco motyw z Black Ops 2…

https://twitter.com/uwuleaker99/status/1709700627893256389

Oczywiście są to jedynie pogłoski i nieoficjalne plotki. Nie warto wierzyć insiderowi na słowo, jeżeli chodzi o jeszcze następną odsłonę Call of Duty. Brzmią jednak na tyle wiarygodnie, że istnieje spora szansa, iż dotyczą Black Ops 6.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie