Zombie w otwartym świecie. Tak wygląda nowy tryb w Call of Duty: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III - pokaz trybu Zombie w otwartym świecie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

To chyba największa nowość, jaka trafi do Call of Duty: Modern Warfare III. Tryb Zombie pierwszy raz pojawi się w serii Modern Warfare.

Niedawno dostaliśmy konkretny pokaz rozgrywki CoD: MWIII, ale z kampanii. Wiemy, że w trybie multiplayer powrócą kultowe i uwielbiane przez graczy mapy znane z poprzednich części. Teraz jednak dostaliśmy prezentację trybu Zombie, choć wyłącznie w formie filmowego zwiastuna.

Call of Duty: Modern Warfare III z trybem Zombie

Samo wideo jest całkiem ciekawe i dobrze zrobione, czego akurat mogliśmy się spodziewać. Widać, że istotną rolę odgrywać mają postacie znane z kampanii Modern Warfare, co sugeruje, że tym razem fabuła tego trybu będzie mocniej zaakcentowana. No, w każdym razie, bez zbędnego przedłużania. Poniżej znajdziecie wspomniany materiał.

Przygotuj się na starcie z większą ilością nieumarłych niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ członkowie Operacji Deadbolt wyruszają na trudne i wieloetapowe zadania, podczas gdy Soap i spółka próbują powstrzymać Zakhaeva i Terminusa przed splądrowaniem większej ilości zasobów, jednocześnie próbując powstrzymać obecne zagrożenie, zanim wymknie się spod kontroli.

– czytamy na blogu Activision

Twórcy zapowiadają, że dostaniemy tryb Zombie, oferujący “najlepsze funkcje” spośród uwielbianego przez graczy pomysłu Treyarch. To także pierwszy raz, gdy tryb ten zadebiutuje nie w nowym Black Ops, a właśnie Modern Warfare. Deweloperzy obiecują wiele wyzwań i skalujący się poziom trudności w “survivalowym trybie ekstrakcji PvE w otwartym świecie”. Gra ukaże się na rynku 10 listopada 2023 roku. CoD: Modern Warfare III wyjdzie na PC, Xbox One i Series X/S oraz PS4 z PS5.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie