Cała trylogia Uncharted na PlayStation 4 otrzyma polski dubbing!

Sony potwierdza, że również pierwsza część odświeżonych przygód Dreke’a zostanie spolszczona. Wcześniej mieliśmy do czynienia jedynie z angielskim wydaniem.

Ostatnio nie mieliśmy dobrych wieści na temat Uncharted: Kolecja Nathana Drake’a. Okazało się, że trylogia zostanie zremasterowana, lecz nie dostaniemy trybów multiplayer.


Dzisiaj trafiła do nas z kolei naprawdę dobra wiadomość dla osób, które czekają na odświeżone części Uncharted. Wszystkie zostaną bowiem opatrzone polskim dubbingiem (również pierwsza!). Ponadto przetłumaczono oficjalnie tytuły dwóch pierwszych odsłon. Zamiast Uncharted: Drake’s Fortune oraz Uncharted 2: Among Thieves mamy więc Fortunę Drake’a oraz Pośród Złodziei. Trójka już wcześniej była opatrzona polskim tytułem Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.

W spolszczonej jedynce głosu głównemu bohaterowi użyczy znany fanom serii Jarosław Boberek. Przypominamy, że premiera kolekcji została zaplanowana na 7 października tego roku, a składając zamówienie przedpremierowe dostaniemy kilka bonusów, o których pisaliśmy tutaj. Poniżej zwiastun w polskiej wersji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

46 Shares
Share46
+1
Tweet