Bungie ostrzega przed pierwszymi recenzjami Destiny

Oceny, które zobaczymy w dniu premiery Destiny, mogą nie odzwierciedlać ducha gry – twierdzi deweloper.

Data premiery Destiny na PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One już jutro i zapewne szybko ujrzymy pierwsze recenzje tytułu, które rozsypia się po internecie.


Spodziewamy się wielu ocen od recenzentów, którzy z braku czasu lub cierpliwości szybko “palą opony”, zamiast cieszyć się przyjemną i długą jazdą – czytamy na oficjalnej stronie Bungie.

Deweloper podkreślił, że Destiny jest żyjącym MMO, a recenzenci będą mieli czasem tylko 24 godziny na zapoznanie się z finalną wersją gry.

Niektórzy nie mogą się pewnie doczekać zakupienia gry, ale przed tym przeczytają jedną z recenzji na swojej zaufanej stronie. Akceptujemy to. Stworzyliśmy coś, z czego jesteśmy naprawdę dumni – podkreśla producent. Dodaje, że świat gry jest przeznaczony dla tysięcy graczy i dopiero gdy zaczyna tętnić życiem, nabiera na wartości.

Recenzenckie wersje tytułu zostały dopiero co porozsyłane po licznych redakcjach, a embargo na publikowanie ocen mija jutro rano czasu brytyjskiego – pisze serwis vg247. Dlatego Bungie zwraca uwagę, że spora część ocen zostanie wydana nawet po kilkunastu godzinach spotkania z Przeznaczeniem,kiedy świat gry świecił jeszcze pustkami.

Jak sądzicie, Destiny zgarnie porządne oceny? (Tutaj więcej newsów i ciekawostek związanych z grą)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet