Bully: Anniversary Edition iOS / Android vs Xbox 360

Bully: Anniversary Edition iOS / Android vs Xbox 360
Filmiki z gier Mobile Newsy Polecamy

Wersja mobilna rzeczywiście ładniejsza od konsolowej?

Wczoraj studio Rockstar zrobiło mogilnym graczom nie lada niespodziankę, wydając na urządzeniach z systemami iOS oraz Android grę Bully: Anniversary Edition.

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły takiej wersji, a my przypomnimy teraz jedynie, że pod względem oprawy wizualnej dostaliśmy obsługę wysokich rozdzielczości, poprawioną grafikę, ulepszone oświetlenie i tekstury.

Jak Bully: Anniversary Edition wypada na tle starszego Bully: Scholarship Edition wydanego m.in. na konsolę Xbox 360? Jeśli chcecie poznać odpowiedź, odpalajcie poniższe porównanie grafiki, przygotowane przez YouTube’ra skrywającego się za pseudonimem Cycu1.

Bully: Anniversary Edition od twórców GTA V debiutuje na iOS i Androidzie

Studio Rockstar wydało 10 lat temu Bully na konsolę PlayStation 2 a teraz, we współpracy z War Drum Studios, opracowało specjalną wersję tego tytułu na urządzenia przenośne z systemami iOS i Android.

Gra została wydana z okazji okrągłej rocznicy produkcji, zatem otrzymała nazwę Bully: Anniversary Edition. Co dostajemy sięgając po ten tytuł? Taki opis możemy znaleźć w sklepie Google Play:

Bully: Anniversary Edition zawiera wszystko z docenionej przez krytyków gry Bully: Scholarship Edition oraz obsługę wysokich rozdzielczości, poprawioną grafikę, ulepszone oświetlenie i tekstury oraz zmienione sterowanie dla paneli dotykowych. A do tego tryb wieloosobowy z wyzwaniami znajomych.

Wyzwania znajomych to minigry, w których gracze walczą o to, kto szybciej przeprowadzi sekcję żaby, rozwiąże angielskie rebusy językowe czy pomoże wiewiórce zniszczyć wrogów przy pomocy żołędzi.

Bully: Anniversary Edition to:

• Pełny tryb fabularny Bully z dodatkowymi misjami, postaciami, minigrami i elementami do odblokowania z Bully: Scholarship Edition
• Piękną grafikę z teksturami w wyższej rozdzielczości, dynamicznym oświetleniem, cieniami i efektami cząsteczkowymi
• Obsługę wysokich rozdzielczości
• Turowe wyzwania znajomych – graj gdziekolwiek i otrzymuj powiadomienia o swojej kolejce
• Inteligentne sterowanie dotykowe z dynamicznymi przyciskami kontekstowymi
• Opcję kontynuowania rozgrywki na dowolnym urządzeniu dzięki zapisywaniu gry w chmurze Rockstar Games Social Club
• Obsługę kontrolerów

Bully: Anniversary Edition jest dostępne do kupienia w Google Play za 33,99 zł. W App Store produkcję wyceniono na 6,99 dol. czyli około 29 zł.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie