Bully 2 znów powstaje? Jeśli to prawda, Rockstar wskrzesza serię po raz czwarty

Bully - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Według publikowanych przed wieloma miesiącami raportów, Bully 2 miało powstawać, ale anulowano je aż trzy razy. Teraz o grze znów robi się głośno.

Insider Tom Henderson twierdzi, że gra miała być jedną z niespodzianek The Game Awards 2021. Źródła informatora podają, że nieokreślone osoby widziały materiały z produkcji, choć na razie konkretów brakuje.

Bully 2 był oczekiwany jako potencjalna niespodzianka podczas The Game Awards w zeszłym tygodniu, po tym jak niektórym osobom pokazano materiał nawiązujący do rychłego ujawnienia.
Informacje są trochę rozmyte w tej chwili, i muszę być tutaj dość ogólnikowy, ale jeśli usłyszę więcej, będę o tym informować.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Co więcej, ktoś miał zobaczyć nawet materiał z rozgrywki Bully 2 i nie był to build z anulowanej wersji gry. Oznaczałoby to, że Rockstar Games wskrzesiło swój projekt i być może faktycznie chciało pokazać grę na The Game Awards.

Niektórzy ludzie widzieli grywalną (nie anulowaną) wersję na kilka tygodni przed TGA.
Jak już mówiłem – informacje są w tej chwili niedokładne. Pomyślałem jednak, że warto o tym napisać, ponieważ coś zdecydowanie „dzieje się” z marką.

– kontynuował

Jak zasugerował jednak sam informator, warto na razie poczekać na więcej konkretnych przecieków. W tej chwili wiemy tylko tyle, że kontynuacja Bully może znów powstawać. Choć równie dobrze Rockstar może znowu z niej zrezygnować.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie