Bully 2 – pierwszy screen wyciekł, lecz czy prawdziwy?

Bully 2 ma być rzekomo w produkcji, a teraz możemy spojrzeć na potencjalny pierwszy screen z powstającej gry od Rockstar.

Dopiero co pisaliśmy o przecieku zwiastującym premierę Bully 2 na końcówkę 2020 roku, a już w sieci wylądowała kolejna ciekawostka mająca potwierdzać, że Rockstar rzeczywiście dłubie przy sequelu gry.

Bully 2 – screen. Prawda czy fake?

Bully 2 czy fake?

Źródłem przecieku jest YouTube’r posługujący się pseudonimem TheNathanNS. Twierdzi on, że otrzymał pierwszy screen z Bully 2, który dokładnie omówił na poniższym filmiku.

Nie wiadomo jednak, czy mamy do czynienia ze sprytną podróbką, czy obrazek na prawdę przedstawia fragment mapy Bully 2. Serwis Rockstar INTEL, który zajmuje się wszelkimi informacjami z podwórka Rockstar, nie był w stanie zweryfikować prawdziwości informacji. Dlatego pamiętajcie, by podchodzić do tego newsa z odpowiednią dawką dystansu.

Zakładając jednak, że screen to nie fake, możemy dowiedzieć się z niego np. tego, że Bully 2 będzie posiadać tryb online oraz wsparcie dla klubu społecznościowego Rockstar.

Bully 2 na nowe i obecne konsole

Warto przypomnieć tutaj poprzedni przeciek od YouTube’ra SWEGTA, który wcześniej przedstawiał informacje o RDR 2, zanim Rockstar pisnął o grze choćby słówko. Niedawno stwierdził on, że premiera Bully 2 powinna nastąpić pod koniec 2020 roku, już na next-geny. Rockstar ma jednak zadowolić również posiadaczy konsol obecnej generacji, ponieważ gra ma zmierzać także na PlayStation 4 i Xbox One.

Jeśli to prawda, Rockstar już teraz ostro pracuje nad Bully 2, lecz trzyma wszystko w ścisłej tajemnicy przed światem. Gracze jednak wierzą, że marka powróci do życia już wkrótce i nawet doszukiwali się zapowiedzi Bully 2 w ostatnim dużym dodatku do GTA 5 Online, czyli Diamond Casino & Resort.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: