Rockstar ma asa w rękawie? To może być największy spoiler tegorocznych targów E3!

Wierzycie, że to zwykły błąd?

Mieliśmy już niepotwierdzone informacje świadczące o powstawaniu gry Bully 2, która miałaby być kontynuacją hitu od Rockstar wydanego w 2006 roku. Przeciek przypominamy poniżej, a teraz czas na kolejne rewelacje, tym razem pochodzące z poważnego źródła, jakim jest magazyn Game Informer.

Na internetowej stronie pisma pojawił się zaskakujący wpis – karta gry Bully 2: Kevin’s Back Jack. Za tytuł odpowiada Rockstar, gra ma być na wyłączność dla PlayStation 4 i umożliwić rozgrywkę dla dwóch osób.

Poniżej znajdziecie PrtSc karty gry, która szybko jednak została ściągnięta z witryny wspomnianego magazynu. Jednocześnie Game Informer wystosował komunikat poprzez serwis Twitter: Mogliście zobaczyć doniesienia, że ujawniliśmy istnienie Bully 2. To błąd. Nie słyszeliśmy niczego o sequelu Bully.

I tutaj powstaje pytanie – jak ktoś mógł przypadkowo stworzyć kartę gry, wymyślając przez pomyłkę nawet jej podtytuł? Ot, przypadek. Rozwiązania są dwa –  albo Game Informer zaliczył niezłą wtopę i ujawnił wielką informację przed oficjalnym ogłoszeniem (prawdopodobnie na E3 2017) albo w firmie znalazł się żartowniś, który właśnie siedzi u szefa na dywaniku i zastanawia się, czy czasem nie straci posady.

Takich rzeczy nie robi się przypadkowo, a jeśli Game Informer wybiegł przed szereg i rzeczywiście coś wie na temat produkcji, wiadomym jest, że będzie wszystkiemu zaprzeczał aż do oficjalnego ujawnienia.

Bully 2 powstaje?
… nie, to tylko błąd, ktoś przez przypadek stworzył kartę gry.

Tego oczekujecie? Zamiast GTA VI Rockstar ma zająć się wskrzeszeniem starej marki

Obecnie słynne studio zmaga się z kolejną grą z rewolwerowcami w roli głównej, która jeszcze w tym roku ma wylądować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Czy po premierze Red Dead Redemption 2 deweloperzy zaczną kreślić plany dotyczące GTA VI? Chyba nie ma co liczyć na taki scenariusz.

Według administratora GTA Forum, który posługuje się pseudonimem Yan 2295, Rockstar ma zająć się po premierze RDR2 czymś zupełnie innym. – Bully 2 jest rzeczywiście w fazie rozwoju i ma być następną grą po RDR2 – twierdzi admin wspomnianej strony. Oczywiście nie bierzemy tej wypowiedzi jako pewniak, lecz owa persona udowodniła w przeszłości, że ma kontakty, m.in. ujawniając wcześniej zawartość dodatków do GTA Online.

Zatem nie GTA VI, a Bully 2? To bardzo możliwe biorąc pod uwagę fakt, że obecna odsłona z gangsterami z Los Santos nadal cieszy się sporą popularnością, a GTA Online przynosi dochody. Pierwsza część Bully może być jednak czymś podobnym do serii GTA – kto wie, jak Rockstar rozwinie historię urwisa, który nie dawał żyć swoim nauczycielom. Może zobaczymy dorosłego Jimmiego, który porzuci szkolny mundurek i zajmie się bardziej dorosłym rozrabianiem…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: