Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bright Memory Infinite – oto pierwsze spojrzenie na rozgrywkę konsoli nowej generacji

Oto pierwszy gameplay z konsoli nowej generacji. Bright Memory Infinit w akcji.

Dynamiczna akcja i FPS w naprawdę ciekawym wydaniu. Tak w skrócie zapowiada się Bright Memory Infinit. Producent podkreśla, że wymieniona gra to zupełnie nowa, błyskawiczna fuzja gatunków FPS i akcji, stworzona przez FYQD-Studio. Gracz będzie mógł łączyć szeroką gamę umiejętności, aby uwolnić olśniewające ataki kombinowane.

Akcja Bright Memory: Infinite rozgrywa się w rozległej, futurystycznej metropolii w 2036 roku. Dziwne zjawisko, dla którego naukowcy nie potrafią znaleźć wyjaśnienia, wydarzyło się na niebie na całym świecie. Supernatural Science Research Organisation (SRO) wysłała agentów do różnych regionów w celu jego zbadania. Wkrótce zostaje odkryte, że te dziwne wydarzenia są związane z archaiczną tajemnicą – nieznaną dotąd historią dwóch światów, która wkrótce wyjdzie na jaw.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się