Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Borderlands 3 staje się faktem. Mamy zwiastun

Gearbox Software zapowiada trzecią część Borderlands.

Wielu fanów Borderlands z pewnością czekało na ten dzień. To właśnie dzisiaj producent ujawnił pierwsze informacje dotyczące trzeciej części wspomnianej gry.

Borderlands 3 ma być znacznie większe od poprzedniej odsłony, przynajmniej jeśli chodzi o rozmiar świata. Pierwszy zwiastun pokazuje, że trzecia odsłona jest dość podobna do drugiej, ale to akurat może być dobra wiadomość dla wielbicieli serii.

Na zwiastunie widzimy też czterech bohaterów, zapewne każdy z nich pochodzi z różnej klasy i ma charakterystyczne dla siebie umiejętności. Mocnym punktem mają być także liczne bronie występujące w grze.

Więcej informacji na temat Borderlands 3 ma się pojawić 3 kwietnia. Póki co data premiery gry nie jest znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się