Za darmo i to na Steam? Odbierajcie grę z cyklu Borderlands

Gra za darmo na Steam. Tytuł z serii Borderlands dla wszystkich
Newsy PC

Promocja -100% brzmi niezwykle zachęcająco i nie ma w niej żadnych kruczków. Udajcie się na Steam, aby za darmo odebrać Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. Nowa gra za darmo jest ograniczona czasowo.

Jeżeli zdążycie przypisać tytuł przed 23 marca, godziną 18:00, zachowacie go na koncie na zawsze. Tak naprawdę jest to samodzielne DLC do Borderlands 3, o niezwykle długiej nazwie Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure.

Gra za darmo na Steam

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że jakiś czas temu można było odebrać grę z Epica. Tym razem jest ona dostępna na Steam, więc jeżeli nie zdążyliście jej przypisać u “konkurencji” – macie teraz najlepszą okazję. Ewentualnie oferta może zainteresować tych, którzy wolą mieć grę na platformie Valve lub też na jak największej liczbie różnych launcherów.

Aby odebrać ten tytuł za darmo, należy udać się w to miejsce lub na kartę gry w aplikacji. Jeżeli jesteście zalogowani, będziecie mogli odebrać tytuł bez żadnych płatności.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure jest DLC-kiem, który poprzedza osobną grę Tiny Tina’s Wonderlands. O ile to drugie faktycznie się udało i stanowi przykład naprawdę świetnego spin-offu serii opartego na podobnych pomysłach, ale w konwencji fantasy, o tyle samodzielny dodatek spotkał się raczej z mieszanym odbiorem. Wszystko przez to, iż jest to dosłownie samodzielna wersja DLC do podstawowej wersji gry. To jednak nie łączy się z “podstawką” i nie oferuje możliwości przetransferowania postaci. Wydaje mi się jednak, że cena rzędu okrągłych 0 zł rekompensuje te niedogodności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie