Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Borderlands 3 – nowe DLC na pierwszym zwiastunie. Będzie abstrakcyjnie

Rozszerzenie zatytułowane Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck zadebiutuje w pierwszej połowie września. Pierwszy zwiastun zdradza, że będzie to dzieło niepokojące.

Czwarty – i zarazem ostatni – fabularny dodatek do Borderlands 3 ukaże się dokładnie 10 września. Gearbox Software opublikowało wideo z DLC.

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck będzie czymś zgoła odmiennym od tego, do czego przyzwyczaili fanów twórcy. DLC wzniesie graczy na wyżyny abstrakcji. Czeka nas podróż wgłąb świadomości Kriega, podczas której bohater będzie musiał skonfrontować się z traumatycznymi zdarzeniami z przeszłości.

Oprócz tego rozszerzenie przyniesie nowych wrogów, przedmioty i dodatkowe misje poboczne. Przy okazji debiutu DLC do posiadaczy Borderlands 3 trafi też darmowa aktualizacja, która zwiększy rozwój postaci do 65. poziomu.

Premiera Borderlands 3 miała miejsce we wrześniu 2019. Produkcja ukazała się na PC, PS4 i Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się