Bodycam to fotorealistyczny FPS multiplayer w stylu Unrecord. Zapisujcie się na darmowe testy

Bodycam fotorealistyczny FPS multiplayer. Testy wkrótce | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Bodycam to nowy multiplayerowy shooter, który jawnie kopiuje styl Unrecord. Mimo wszystko projekt zapowiada się porządnie, a na testy zapisywać możecie się już teraz.

Estetyka bodycam w ostatnim czasie dominuje wśród twórców gier indie mierzących wysoko. Wszystko zaczęło się od Unrecord, czyli fotorealistycznego FPS-a przeznaczone dla pojedynczego gracza, nastawionego na fabułę. Co jednak, gdyby ta gra stała się tytułem multiplayer? Prawdopodobnie wyszłoby coś w stylu Bodycam właśnie.

Zapowiedziano Bodycam, czyli realistyczny shooter multiplayer

Niedawno zapowiedziana gra przypomina jawną kopię Unrecord. Różnica jest jednak taka, że tym razem zagramy przez sieć. Co ciekawe, za projekt odpowiada ledwo dwójka deweloperów. Jeden z nich ma 20 lat, a drugi 17. Jak na to, co zaprezentowali, gra zapowiada się wybitnie intrygująco. Jeśli tylko będzie dobrze działać, może szykować się kolejny hit Steam. Wszak o premierze Unrecord nadal cicho, więc spragnieni realizmu i trzęsącej się kamery gracze mogą liczyć właśnie na Bodycam.

Bodycam to ultrarealistyczna strzelanka pierwszoosobowa dla wielu graczy, stworzona przy użyciu najnowszych technologii silnika Unreal Engine 5 nowej generacji. Przygotuj się na szybką akcję Bodycam, w której liczy się każda kula, a każdy wybór może zadecydować o zwycięstwie lub porażce twojej drużyny.

– czytamy w opisie gry na Steam

Niedługo mają rozpocząć się testy alfa na Steam. Jeżeli jesteście zainteresowani sprawdzeniem tytuły przed premierą, warto zapisać się na nie na oficjalnej karcie gry na platformie. Wspomnę tylko, że projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Twórcy nie mają też wieloletniego doświadczenia. Mimo wszystko i tak jestem dobrej myśli.

Warto dodać, że nie jest to jedyna gra na Unreal Engine 5, która reprezentuje sobą estetykę bodycam. Niedawno zapowiedziany klimatyczny horror Chasmal Fear, a swoją premierę jakiś czas temu miało darmowe Deppart. Obie pozycje to jednak horrory.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij: