Sony mówi o Bloodborne, a fani od razu zaczęli szaleć i wyczekiwać kontynuacji

Bloodborne zostało wspomniane przez Sony, a fani oszaleli
Newsy PS4

Sony chyba pierwszy raz od tak dawna poruszyło temat Bloodborne. Hit od From Software pojawił się w skasowanym już tweecie na profilu firmy.

Fani Bloodborne nie mają w ostatnim czasie zbyt wielu dobrych wieści. W końcu wcześniej regularnie dostawaliśmy różnego rodzaju przecieki na temat remastera/ remake’u/ kontynuacji/ wersji na PS5 albo PC czy cokolwiek innego. Doszło do tego, że takie informacje stawały się w zasadzie memami. Fani jednak nie odpuszczają, bo sygnałów na temat przyszłości gry dopatrują się wszędzie.

Bloodborne w ostatnim czasie pojawiło się na oficjalnym Twitterze Sony. Firma chyba po raz pierwszy od bardzo dawna oficjalnie pokazała, że wie, iż taka gra faktycznie istnieje. Niestety, nie ma mowy o żadnej zapowiedzi, a po prostu kolejnej odsłonie zabawy na social mediach. Rozmyty obrazek okładki gry został okraszony podpisem “To zbliżenie na okładkę której gry z PlayStation?”.

Taka “zabawa” nie jest niczym nowym, a już wcześniej pojawiały się zoomy na okładki Ghost of Tsushima czy Horizon. Problem w tym, że fani Bloodborne odebrali nowy wpis bardzo personalnie. Pod postem zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy sugerujących, że obrazek ma coś wspólnego z jakąś zapowiedzią. Fani dosłownie oszaleli, a sytuacja wymknęła się spod kontroli Sony.

Dlatego też firma… usunęła tweeta. Bloodborne było, ale się zmyło, a graczy znów pozostawiono samych sobie. Jeżeli zastanawiacie się, czy Bloodborne faktycznie doczeka się nowej edycji albo choćby konwersji na PC – w tym artykule analizowałem tę problematykę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie