Bloodborne Kart nadchodzi. Poznaliśmy datę premier i… nowy tytuł!

Bloodborne Kart
Newsy PC

Wyczekiwana przez fanów gra o wyścigach gokartów w uniwersum popularnej gry to już nie Bloodborne Kart. Tytuł zmienił nazwę, ale nadal zapowiada się tak samo odjechanie, jak do tej pory. Poznaliśmy właśnie datę premiery tego fanowskiego projektu, jak i zapowiadaną zawartość. Coś mi podpowiada, że będzie to rzeczywiście świetna rzecz. Nawet jeżeli tytuł wskazywać miałby na… koszmar. Bo o Nightmare Kart w końcu mowa.

Bloodborne z nową grą. Tym razem to fanowski projekt

Całkiem możliwe, że gdzieś usłyszeliście lub czytaliście o grze Bloodborne Kart — o, choćby tutaj, bo o projekcie pisaliśmy dla was jeszcze w styczniu tego roku. Cóż, twórcy gry nie za bardzo mieli prawa do stosowania nazwy i skojarzeń z grą z PlayStation, dlatego musieli sporo w swojej produkcji pozmieniać. Te przeszkody okazały się jednak do przejścia, bo oto poznaliśmy więcej szczegółów na temat nadchodzącej gry.

Co wiadomo? Mimo początkowych trudności ze strony Sony twórcy uporali się z problemami i są już gotowi do premiery. Nightmare Kart pojawi się 31 marca na Steam oraz itch.io, a na dodatek będzie w pełni darmową grą. Oto kilka najważniejszych informacji:
  • 20 zawodników
  • 16 tras
  • Pełnoprawna kampania dla jednego gracza i walki z bossami
  • Tryb rywalizacji

Zapowiada się zatem w pełni klasyczny przedstawiciel gatunku wyścigów gokartów, na wzór gier z Crashem, Soniciem czy wreszcie Mario. Chociaż gra oficjalnie nie ma nic wspólnego z grą ekskluzywną od Sony, to klimat… Cóż, wnioski wyciągniecie sami. Nie mogę się doczekać!

Źródło: https://www.ign.com/articles/nightmare-kart-bloodborne-kart-release-date

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie