Bloober Team już szykuje kolejną grę. Pojawi się w niej oczekiwana mechanika

0 komentarzy

Polski Bloober Team potwierdził, że już pracuje nad nową grą. Tym razem studio wprowadzi do swojego repertuaru tytuł z nową mechaniką zabawy

Niedawno zadebiutowało The Medium, które podzieliło graczy. Z jednej strony jest to naprawdę świetna gra przygodowa, a z drugiej dość przeciętny horror, który ma kilka sporych problemów.

Mimo to, produkcja sprzedaje się doskonale i Bloober chyba może być zadowolony z efektów swojej pracy. Wielu graczy twierdzi, że to najlepszy twór studia i nie są to słowa przesadzone.

Krakowscy deweloperzy nie zamierzają jednak odpoczywać i już ogłosili, że szykują kolejną grę. Co ciekawe, w końcu wzbogaci się ona o mechanikę, której brakowało poprzednim tytułom studia.

Ogłoszenie o prace wskazuje, że nowa gra Bloober Team wzbogaci się o mechanikę bezpośrednich starć z przeciwnikami. Programista walki miałby zająć się stworzeniem systemu, który pozwalałby na walkę dystansową i wręcz.

Twórcy poszukują aktualnie nowych deweloperów i bardzo możliwe, że preprodukcja gry już ruszyła.

W naszej recenzji zwróciliśmy uwagę na fakt, że zabawa w chowanego z potworami była jednym ze słabszych elementów The Medium. To problem, który towarzyszy grom Bloober od kilku lat i dobrze wiedzieć, że studio zdecydowało się na drobną, acz szalenie istotną modyfikację schematu swoich gier.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się