Blizzard zapowiedział grę w nowym świecie. Tym razem nietypowy dla studia gatunek

Blizzard - grafika z gry survivalowej i logo
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Blizzard nie uraczyło graczy nową marką od czasu premiery Overwatch, czyli od 2016 roku. Przyszła pora na coś świeżego – firma zapowiedziała nową grę, którą usadzono w nieznanym wcześniej świecie.

Nienazwana jeszcze produkcja to survival, który zabierze graczy do nowego uniwersum. Tytuł ma ukazać się na PC i konsolach (czyżby jednak PlayStation?), lecz nie ujawniono jeszcze daty lub chociaż przybliżonego terminu premiery.

Blizzard wyrusza na kolejną wyprawę. Wyruszamy w podróż do zupełnie nowego świata, w którym znajduje się zupełnie nowa gra survivalowa na PC i konsole. Miejsce pełne bohaterów, których jeszcze nie spotkaliśmy, historii, które trzeba jeszcze opowiedzieć, i przygód, które trzeba jeszcze przeżyć. Ogromna kraina możliwości, czekająca na odkrycie.

Fragment ogłoszenia na stronie firmy

Niestety musimy się zadowolić tylko takimi oszczędnymi informacjami. Ogłoszenie gry pojawiło się przy okazji startu rekrutacji w Blizzard, co sugeruje, że produkcja jest jeszcze w powijakach.

Wybór gatunku jest moim zdaniem dość ciekawy. Blizz i survival to zdecydowanie nietypowe połączenie. Z drugiej strony, to samo mówili gracze przy okazji zapowiedzi Overwatch, prawda?

Poniżej znajdziecie dwie grafiki koncepcyjne z ogłoszonej produkcji, które pojawiły się na stronie firmy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie