Błędy w GTA V po instalacji dodatku z napadami. Frustrują i śmieszą

Też na nie natrafiliście?

Część graczy donosi, że po aktualizacji, która wprowadza tryb napadów do GTA Online, nieco na ulicach Los Santos się pozmieniało.

Niektórzy zauważyli, że ich bohaterowie wyglądają inaczej! Sfrustrowani gracze narzekają, że spędzili sporo czasu nad dostosowywaniem postaci, a teraz wszystko poszło na marne.

W tym przypadku Rockstar podał już rozwiązanie problemu. Jeśli spotkacie się zatem z błędem, który odmienia twarz Waszego bohatera, należy wykonać następujące kroki: Odpal GTA V w Story Mode, następnie spauzuj grę i w zakładce online wybierz swoją postać. To wszystko. Według dewelopera po takim zabiegu bohater w trybie sieciowym powróci do dawnego wyglądu.

Kolejnym problemem, który co prawda nie frustruje, lecz raczej śmieszy, jest wygląd samochodów. Na forum NeoGAF pojawia się coraz więcej głosów, że auta stają się praktycznie niezniszczalne. No, przynajmniej niektóre elementy ich karoserii. Można wziąć ciężki młot i okładać samochody ile wlezie, lecz w efekcie nie zobaczymy praktycznie żadnych deformacji na karoserii. Taki błąd raportują osoby, które grają na konsolach nowej generacji. Nie u wszystkich jednak on występuje, a jeśli już się zdarza, to w trybie single player.

Jak wcześniej pisaliśmy, pojawił się również problem z kamerą. Jeśli dostosowaliście sobie ją do własnych potrzeb, po aktualizacji całość wraca do trybu domyślnego.

Dajcie znać w komentarzach, czy spotkaliście się z jakimiś problemami po instalacji napadów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.