Najnowsza aktualizacja GTA V to nie tylko tryb Napady

Rockstar zmieniło w grze kilka rzeczy. Niektóre na plus, a inne niestety są mniej udane.

Dziś debiutuje tryb Napady w GTA Online, więc nie obyło się bez pobrania stosownej aktualizacji (więcej na ten temat znajdziecie w poprzednim naszym newsie). Sporych rozmiarów plik zmienia kilka rzeczy w GTA V. Po pierwszej w Opcjach można teraz zmienić natężenie rozmazania ekranu. Jeśli więc wcześniej nie podobał Wam się ten efekt, teraz możecie go wyłączyć, albo nieco zmniejszyć lub zwiększyć.

Pojawiły się także nowe opcje zarządzania kamerą. Mogą się przydać, jeśli na przykład preferujecie rozgrywkę w trybie pierwszoosobowym.


Niestety przy okazji kamery, jest też zła wiadomość. Jeśli wcześniej dostosowaliście sobie ją do własnych potrzeb, po aktualizacji całość wróciła do trybu domyślnego. Konieczne więc będzie przez kilka minut ponowne sprawdzenie wszystkich ustawień i wybranie tego najbardziej optymalnego.

Ciekawe, czy Rockstar wdrożyło te opcje ze względu na zbliżającą się premierę GTA V na PC, czy jest to po prostu mały dodatek? Niemniej jednak, całość została sprawdzona wyłącznie na wersji dla PlayStation 4, ale domyślamy się, że również posiadacze Xboksa One powinni taką opcję dostać.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

51 Shares
Share51
+1
Tweet