Blair Witch – polski horror z datą premiery na PS4 i dodatkami

Blair Witch to pierwszoosobowy horror psychologiczny, który jest obecnie dostępny na PC oraz Xbox One. Jednak już na początku grudnia gra zacznie straszyć również na PlayStation 4.

Blair Witch od studia Bloober Team przenosi się na kolejną platformę. Po udanym debiucie na blaszakach i konsoli od Microsoftu, czas na wersję dedykowaną PlayStation 4. Deweloper poinformował jednocześnie, że wraz z nią zadebiutuje dodatkowa zawartość, m.in. nowe skórki i animacje dla naszego pieska.

Blair Witch – kiedy na PS4?

3 grudnia 2019 roku Blair Witch rozgości się na PS4 i choć nie jest to jakaś mega dobrze oceniana produkcja, na Steam tytuł zbiera ostatnio w większości pozytywne opinie, a na Metacritic średnia z ponad 40 recenzji zatrzymała się na poziomie 69/100. Można zatem śmiało zagrać bez obawy, że władujemy się w jakiegoś niegrywalnego crappa.

Polski deweloper zapowiedział również, że tego samego dnia do gry trafia nowości, które od samego początku maja być na pokładzie wersji PS4, a jeśli posiadacie grę na PC lub Xbox One, otrzymacie ją w ramach darmowej aktualizacji.

Zapowiedziane dodatki, to mini gry i tapety na telefon bohatera oraz skórki i animacje dla psa, który towarzyszy nam w przerażającej podróży.

Gra Blair Witch nawiązuje do kultowej serii filmów o tym samym tytule: Jest rok 1996. W lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland znika bez śladu mały chłopiec. Wcielając się w Ellisa, byłego glinę z niełatwą przeszłością, dołączasz do poszukiwań. Zwykłe policyjne śledztwo szybko przeradza się w niekończący się koszmar, gdy mierzysz się ze swoimi lękami i wiedźmą z Blair – tajemniczą istotą, która nawiedza las…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: