Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Blair Witch trafi na VR – niespodzianka od Bloober Team z okazji Halloween

Blair Witch otrzyma wsparcie dla Oculus Quest 2. Gra została odpowiednio przeprojektowana tak, aby dobrze działać z goglami VR.

Jeśli spodobał wam się najnowszy horror od Bloober Team, to studio przygotowało dla was niespodziankę, która umili oczekiwanie na The Medium.

Blair Witch otrzyma wersję na gogle Oculus Quest. Gra pojawi się na rynku już 29 października. Nie wiadomo jednak, czy będzie darmowa dla posiadaczy podstawowego wydania, choć szczerze w to wątpię.

Nowa wersja produkcji została odpowiednio przeprojektowana tak, aby jak najlepiej współpracować z technologią VR. Dodatkowo do gry mają zostać wprowadzeni nowi przeciwnicy.

Różnice w oprawie widać już na pierwszy rzut oka i raczej nie zadowolą one fanów przepięknej grafiki. Jest to oczywiście uzasadnione wysokimi wymaganiami sprzętowymi technologii, która nie byłaby w stanie wyświetlić oryginalnej wersji tytułu.

No i najważniejsza rzecz. Tak, Blair Witch: Oculus Quest Edition pozwoli wam pogłaskać pieska w wirtualnej rzeczywistości. Bullet otrzyma przystosowany do VR tryb komend.

Leśny horror Bloober Team wydaje się być grą wręcz stworzoną dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Możliwość rozbudowanej interakcji z otoczeniem i zwiedzanie ciemnej kniei zapewnią naprawdę przerażające doznania wszystkim fanom horroru. Tego możemy być absolutnie pewni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się