Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Biały Dom w The Division 2. Ubisoft szybko usuwa ujawnione informacje

Brazylijski oddział Ubisoftu pośpieszył się z ujawnieniem ważnych wieści dotyczących The Division 2. Zapis streamu, w którym deweloperzy wspominają o roli Białego Domu w grze, szybko został usunięty z sieci.

Podczas streamingu brazylijski oddział Ubisoftu pochwalił się przedwcześnie ciekawą informacją. Odpalając The Division 2 wprowadzimy się do zrujnowanego Białego Domu, który będzie służył za naszą bazę wypadową.

Początkowo siedziba prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie zrujnowana, podobnie zresztą jak cały Waszyngton przedstawiony w The Division 2, lecz podczas postępów w rozgrywce przywrócimy mu dawną świetność. Gracze będą mogli sukcesywnie odnawiać kolejne części kompleksu oraz zadbają o ulepszenia Białego Domu, co również okaże się przydatne podczas wykonywania misji.

Przypominamy, że w pierwszej części The Division za bazę wypadową gracza służy budynek Jamesa A. Farleya. Tutaj też początkowo jest on bardzo zniszczony i z czasem gracze zajmują się jego odrestaurowaniem.

The Division 2 – data premiery

Waszyngton było najlepiej strzeżonym miastem na świecie, ale to nie powstrzymało wirusa. Ameryka chyli się ku upadkowi, ale niektórzy ludzie przetrwali… Tom Clancy’s The Division 2 to strzelanka akcji RPG w otwartym świecie.

The Division 2 zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym roku. Data premiery została ustalona na 15 marca 2019 roku.

Zapraszamy na trailer i gameplay z The Division 2. Jak wstępnie oceniacie to, co zostało przedstawione na poniższych filmikach?Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%