Beta testy Battlefield 1 potrwają do czwartku

Beta testy Battlefield 1 potrwają do czwartku
Newsy PC PS4 XOne

EA daje graczom jeszcze tylko dwa dni.

Electronic Arts podało, że otwarte beta testy gry Battlefield 1 będą trwały wyłącznie do 8 września, czyli najbliższego czwartku. Mowa o wersji na PC, PS4 oraz XOne – nie ma zatem wyjątków.

Gracze do tej pory mogą testować produkcję wyłącznie na jednej mapie o nazwie Synaj. Wczoraj z kolei do beta testów została udostępniona aktualizacja, która przede wszystkim poprawiła stabilność serwerów. Więcej o problemie możecie poczytać poniżej. Dodatkowo usunięty został limit czasu w trybie Conquest.

Otwarte beta testy Battlefield 1 – spore problemy z serwerami

W trakcie beta testów niestety nie obyło się bez problemów. Serwery nie działały jak należy, przez co gracze byli rozłączani. Nie można też było sprawnie pobrać produkcji. Jak się okazuje, to nie do końca była wina EA, a hakerów, którzy przeprowadzili atak typu DDoS.

Pozostaje więc pytanie, czy EA jest przygotowane na takie zmasowane ataki. Póki co wygląda to kiepsko. Mamy nadzieję, że w trakcie premiery 21 października, sytuacja będzie wyglądać inaczej.

Otwarte beta testy Battlefield 1 potrwają do 8 września. Graliście już? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach pod tekstem.

Beta Battlefield 1 otwarta! Podajemy linki, skąd ją pobrać

Beta Battlefield 1 jest od wczoraj (31 sierpnia) dostępna dla każdego gracza, który dysponuje konsolą PlayStation 4 lub Xbox One. Testy wystartowały również na komputerach PC, więc również możecie pobierać pliki i ruszyć na wirtualny front.

Kto jeszcze nie wie, gdzie znaleźć betę Battlefield 1 oraz ile miejsca przygotować na dysku twardym w zależności od platformy, niech klika w poniższe odnośniki, które prowadzą do poszukiwanych plików.

Pamiętajcie, że do udziału w becie Battlefield 1 wymagane jest konto EA (można je założyć klikając w pobranie pliku), posiadacze konsoli Xbox One muszą natomiast posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold. Inaczej jest u konkurencji – w przypadku PlayStation 4 subskrypcja PS Plus nie jest konieczna do zagrania w betę.

Beta Battlefield 1 – linki do pobrania

  • PC – ściągniecie betę z Origin, klikając pod tym linkiem w „Pobierz i zagraj w betę Battlefield 1”. Plik dostępny również tutaj (waga pliku 7,10 GB, po instalacji 7,85 GB);
  • PS4 – beta czeka do pobrania w PS Store w tym miejscu (waga pliku – 6,1 GB);
  • Xbox One – pliki z betą Battlefield 1 znajdziecie na stronie sklepu Microsoft, dokładnie tutaj (waga pliku – 6,16 GB).

Poniżej wrzucamy dwa filmiki z gameplayem od YouTube’ra posługującego się nickiem Cycu1, który już gra w betę na konsoli PlayStation 4.

Beta Battlefield 1 – co zawiera?

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Startuje beta Battlefield 1. Wygraj grę, TV UHD, konsolę Xbox One S lub słuchawki Logitech G633 7.1 Surround

Jeśli podczas ogrywania bety zamierzacie nagrywać jakieś filmiki, możecie przy okazji wygrać ciekawe nagrody.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield, Elektronicy wraz z Logitech G Series przygotowali dla graczy konkurs: Chcemy Cię wynagrodzić za zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności. Pochwal się przed światem swoimi najlepszymi zagraniami uwiecznionymi na wideo, a być może zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród – telewizor Samsung SUHD UE55KS7000S, konsolę Xbox One S, grę Battlefield 1 lub słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Żeby mieć szansę na wygraną, należy nagrać filmik z rozgrywką z otwartej bety Battlefield 1 na dowolnej platformie o długości do 1 minuty, a następnie umieścić go w serwisie YouTube wraz z hasztagiem #TylkoWBattlefield1. Na filmie oraz w opisie powinna się także znaleźć nazwa Twojego konta EA/Origin. Szczegółowe zasady oraz regulamin znajdziecie na tej stronie.

To jak, powalczycie nie tylko na wirtualnym froncie, lecz również o nagrody?

Battlefield 1 - Konkurs
Battlefield 1 – Konkurs

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie