Beta Steep od Ubisoftu otwarta dla wszystkich. Jest zwiastun i konkretne terminy

Beta Steep od Ubisoftu otwarta dla wszystkich. Jest zwiastun i konkretne terminy
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Ekstremalne sporty dla każdego.

Ubisoft zapowiada testy beta swojego nowego IP, nazwanego Steep. Gra rzuci nas do otwartego świata w Alpach, który będziemy mogli swobodnie eksplorować lub przenosić się z miejsca na miejsce za pomocą mapy, by brać udział w różnych konkurencjach. Czeka nas jazda na snowboardzie czy nartach oraz latanie.

Światowa premiera tytułu została zaplanowana na 2 grudnia tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zanim jednak to nastąpi, będziemy mogli sprawdzić produkcję w ramach otwartych testów beta, które zostaną zorganizowane na wszystkich trzech platformach.

Wielkie testowanie odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy rozpocznie się 10 listopada i potrwa do 14 listopada. Wówczas Steep będą mogli przetestować osoby, które zarejestrują się na oficjalnej stronie gry przed 9 listopada.

Drugi etap to otwarta zabawa dla każdego gracza, bez wcześniejszych rejestracji, zdobywania kluczy i podobnych utrudnień. Ta faza rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 21 listopada.

Co sprawdzimy podczas testów beta Steep? Jak tłumaczy Ubisoft, obie fazy będą obejmować dostęp do różnych wyzwań oraz dziewięciu Mountain Stories, czyli wyzwań z fabułą w tle. Dostaniemy trzy z siedmiu obszarów, które znajdziemy w ostatecznej wersji Steep, a pomyślne ukończenie zadań da nam dostęp do nowych elementów wyposażenia naszej postaci.

Poniżej znajdziecie trailer zapowiadający testy. Dajcie znać, czy bierzecie udział!

Steep – tak się gra w nowe IP od Ubisoftu

Podczas targów E3 2016 w Los Angeles Ubisoft przedstawił nowe IP, którym jest Steep. Gra powinna zadebiutować przed końcem tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak możecie zobaczyć na poniższych fragmentach z rozgrywki, szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Podstawa rozgrywki w Steep to sieciowa rywalizacja, a punkty zdobędziemy nie tylko za najlepsze miejsce czy czas, lecz również za triki i stosowanie odpowiednich technik jazdy. Czekacie na ten tytuł?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie