Beta Battlefield 1 – nowy patch daje nam dostęp do wszystkich broni

Beta Battlefield 1 – nowy patch daje nam dostęp do wszystkich broni
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Taka niespodzianka tuż przed zakończeniem testów.

Jeśli ogrywacie właśnie betę Battlefield 1, odpalając tytuł następnym razem będziecie musieli poczekać na pobranie nowej aktualizacji. W przypadku PC waży ona dokładnie 112,75 MB, zatem niewiele i szybko będziemy mogli powrócić do zabawy.

Patch wprowadza jedną małą, lecz przydatną zmianę do rozgrywki – odblokowuje wszystkie bronie dostępne w wersji beta Battlefield 1. Choć Elektronicy wspominają jedynie o łatce na blaszkach oraz PS4, zapewne jej pojawienie się na Xboksie One jest kwestią nadchodzących godzin.

Przypominamy, że to już naprawdę ostatnia szansa, by sprawdzić tryb multiplayer Battlefield 1. Testy kończą się już jutro (8 września, nie znamy konkretnej godziny) i jeśli będziecie chcieli powrócić na pole walki, pozostanie Wam czekać aż tytuł pojawi się w sprzedaży.

Premiera Battlefield 1 została zaplanowana na 21 października. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Battlefield 1 beta patch
Battlefield 1 beta patch

Beta Battlefield 1 – linki do pobrania

  • PC – ściągniecie betę z Origin, klikając pod tym linkiem w „Pobierz i zagraj w betę Battlefield 1”. Plik dostępny również tutaj (waga pliku 7,10 GB, po instalacji 7,85 GB);
  • PS4 – beta czeka do pobrania w PS Store w tym miejscu (waga pliku – 6,1 GB);
  • Xbox One – pliki z betą Battlefield 1 znajdziecie na stronie sklepu Microsoft, dokładnie tutaj (waga pliku – 6,16 GB).

Poniżej wrzucamy dwa filmiki z gameplayem od YouTube’ra posługującego się nickiem Cycu1, który już gra w betę na konsoli PlayStation 4.

Beta Battlefield 1 – co zawiera?

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Startuje beta Battlefield 1. Wygraj grę, TV UHD, konsolę Xbox One S lub słuchawki Logitech G633 7.1 Surround

Jeśli podczas ogrywania bety zamierzacie nagrywać jakieś filmiki, możecie przy okazji wygrać ciekawe nagrody.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield, Elektronicy wraz z Logitech G Series przygotowali dla graczy konkurs: Chcemy Cię wynagrodzić za zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności. Pochwal się przed światem swoimi najlepszymi zagraniami uwiecznionymi na wideo, a być może zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród – telewizor Samsung SUHD UE55KS7000S, konsolę Xbox One S, grę Battlefield 1 lub słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Żeby mieć szansę na wygraną, należy nagrać filmik z rozgrywką z otwartej bety Battlefield 1 na dowolnej platformie o długości do 1 minuty, a następnie umieścić go w serwisie YouTube wraz z hasztagiem #TylkoWBattlefield1. Na filmie oraz w opisie powinna się także znaleźć nazwa Twojego konta EA/Origin. Szczegółowe zasady oraz regulamin znajdziecie na tej stronie.

To jak, powalczycie nie tylko na wirtualnym froncie, lecz również o nagrody?

Battlefield 1 - Konkurs
Battlefield 1 – Konkurs
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie