obsada serialu Battlestar Galactica

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Scenarzysta filmu Battlestar Galactica o przyszłości projektu i całego uniwersum

Jesteśmy już o mały krok bliżej wyczekiwanego pełnometrażowego filmu Battlestar Galactica. O tytule wypowiedział się scenarzysta, Simon Kinberg.

W rozmowie z portalem Collider Kinberg poruszył temat nadchodzącego filmu. Projekt ma już ukończoną drugą wersję scenariusza, nadal jednak poszukiwany jest reżyser. Kinbergowi (jako scenarzyście i producentowi filmu) zależy na tym, by ewentualny kandydat mógł poświęcić na pracę ok. pół roku. W wywiadzie nie padły żadne nazwiska, nie wiadomo zatem, który z reżyserów mógłby objąć stanowisko. Zdjęcia natomiast mogą rozpocząć się najwcześniej pod koniec tego roku, choć bardziej prawdopodobny byłby jednak rok 2023.

Film nie jest jedynym projektem związanym z Battlestar Galactica, jaki obecnie powstaje. Sam Esmail przygotowuje także serial na potrzeby platformy streamingowej Peacock. Jak się okazuje, Esmail i Kinberg blisko ze sobą współpracują, a obie produkcje znajdą się w tym samym uniwersum. Na tym jednak kończy się wylewność producenta – nie wiadomo bowiem nic na temat fabuły czy daty premiery serialu, który zapowiedziano już jakiś czas temu.

Czekacie na nowe tytuły z uniwersum?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się