Świetna gra science-fiction za darmo na Steam. Odbierzcie docenioną pozycję

Gra za darmo na Steam. Spieszcie się pobrać świetny tytuł sci-fi
Newsy PC

Na Steam dostępna jest kolejna gra za darmo. Tym razem przecenę rzędu -100% zastosowali twórcy Battlestar Galactica Deadlock, czyli naprawdę udanej strategii w klimatach kosmicznych.

Uniwersum Battlestar Galactica jest na tyle obszerne, że absolutnie nie mogę nazwać się jego znawcą. Mimo wszystko gry czy serial kojarzę na tyle, że z całym sumieniem mogę polecić nową grę za darmo na Steam. Jest nią Battlestar Galactica Deadlock, czyli naprawdę udana turowa gra strategiczna.

Kolejna gra za darmo do odebrania na Steam

Jeżeli marka Battlestar Galactica jest Wam obca, spieszę wyjaśnić, że to dość popularna (szczególnie w USA) franczyza składająca się m.in. z gier, seriali czy zabawek. To kolejne podejście do gatunku science-fiction i to w dość szerokim spektrum. Świat w niej wykreowany jest naprawdę duży i pełen detali. Jego twórcy skupili się jednak nie tyle na sci-fi stricte, a bardziej na militarnym aspekcie wojen międzygwiezdnych.

W Battlestar Galactica Deadlock obejmiesz dowództwo nad Flotą Kolonialną w obronie Dwunastu Kolonii podczas pierwszej wojny cylońskiej. Poprowadź wiele różnych typów statków w tej taktycznej grze 3D. Liczy się każda decyzja, twoja strategia będzie miała kluczowe znaczenie – czy zdołasz zapewnić ludzkości przetrwanie?

– czytamy w opisie gry na Steam

Jeżeli chcielibyście przypisać grę do konta za darmo, musicie udać się pod ten adres lub też do sklepu w aplikacji Steam. Czasu nie macie wcale wiele, bo trzeba ją przypisać do 9 kwietnia, do godziny 19:00. Jednocześnie przypomnę, że u konkurencji możecie od wczoraj odebrać polski megahit bez żadnych opłat.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie