Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Scenarzystą i producentem filmu Battlestar Galactica będzie Simon Kinberg

Battlestar Galactica to święty gral science fiction. Fani nie mogą się doczekać premiery.

Simon Kinberg (odpowiedzialny m.in. za film X-Men: Mroczna Phoenix) poinformował, że jest bardzo podekscytowany mogąc pracować nad produkcją. Z jednej strony chce uwspółcześnić kinowy obraz, jednocześnie nie profanując materiału źródłowego. Wyraził przy tym wdzięczność Dylanowi Clarkowi (drugiemu producentowi), za możliwość pracy nad tym fantastycznym uniwersum. Universal Pictures musi jeszcze znaleźć reżysera.

Battlestar Galactica (Gwiazda bojowa Galaktyka) to franczyza, sięgająca końcówki lat 70. Składają się na nią, seriale, powieści, gry komputerowe i komiksy. Fabuła koncentruje się wokół odnalezienia Trzynastej Kolonii (nazwanej Ziemią), przez nieomal doszczętnie zniszczoną rasę ludzką. Przedstawiciele naszego gatunku muszą przy tym prowadzić batalie z niebezpiecznymi Cylonami (robotami stworzonymi przez naszą cywilizację)

Dokładna premiera filmu nie została jeszcze ustalona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się