Battlefield 6 pierwszy nieoficjalny screen z gry.

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battlefield 6 – dwa pierwsze screeny wyciekły do sieci

Jeden ze znanych informatorów w branży gier potwierdza, że opublikowane w internecie screeny pochodzą z Battlefield 6.

EA jeszcze oficjalnie nie zapowiedziało Battlefield 6. Jedyna informacja, która padła ze strony producenta jest taka, że produkcja związana z marką BF pojawi się w tym roku. W sieci jednak krąży coraz więcej plotek związanych produkcją. Teraz do sieci trafiły dwa screeny, które rzucają nieco światła na temat gry. Tom Henderson, który jest znanym branżowym informatorem potwierdził, że pochodzą one z Battlefield 6.

Battlefield 6 pierwszy nieoficjalny screen z gry.

Oba obrazki zostały „wyciągnięte” z materiału wideo, więc nie są bardzo dobrej jakości. Możemy jednak na nich zobaczyć między innymi wyspę oraz samoloty Bell-Boeing V-22 Osprey. W oczy rzuca się również zmienna pogoda, gdzie widać po jednej stronie wyspy słońce, a po drugiej szalejącą burzę oraz trąbę powietrzną.

Już wcześniej Henderson informował, że nowa część Battlefielda będzie imponować grafiką i przypominała film. Ponadto istotną częścią ma być zmiana cyklu dnia i nocy oraz właśnie system dynamicznej pogody. Co zresztą potwierdzałyby dwa pierwsze screeny.

Produkcja miałaby się ukazać na PC, PS5 oraz Xbox Series X i S. Prawdopodobnie pominięte będą konsole poprzedniej generacji. Z jednej strony to zrozumiałe, ponieważ zwykle EA w przypadku marki Battlefield stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne od strony graficznej. Konsole poprzedniej generacji mogłoby po prostu nie dać rady udźwignąć nowych założeń. Z drugiej EA z pewnością straci sporą bazę potencjalnych klientów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%